Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Lublin: Zaginiony 11-latek poszukiwany. Policja apeluje o pomoc

Wiadomości    Dodano: 2016-09-30 18:23 | Aktualizacja: 2016-09-30 21:23

Trwają poszukiwania zaginionego 11-letniego Grzegorza Nowaka z Lublina. Chłopiec ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem i szare spodnie dresowe. Pod ubraniem miał czerwony T-shirt, a na nogach buty szaro-zielone. Chłopiec ma 156 cm wzrostu i jasne krótko obcięte włosy.

Dziś przed godziną 10.00 w rejonie ul. Orkana uciekł babci, która prowadziła do przedszkola jego młodsze rodzeństwo. Wsiadł do autobusu nr 57. Do tej pory nie wrócił do domu.

Wszyscy, którzy wiedzą, gdzie przebywa lub mogą udzielić jakichkolwiek informacji proszeni są o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535-49-20 lub 997.

PaSe

Fot. KWP Lublin


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.