Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Czy to koniec korków na ulicy Sowińskiego w Lublinie? • 

Wiadomości    Dodano: 2016-09-30 20:15

Kładka nad ulicą Sowińskiego w Lublinie, na miasteczku akademickim, zostanie udostępniona pieszym już w najbliższy poniedziałek 3 października. 

Była ona zamknięta od 2014 roku z powodu złego stanu technicznego. Studenci przechodzący z akademików na uczelnię niemal blokowali płynny przejazd ulicą łączącą ważne arterie Lublina, na linii północ-południe.

- Wszystkie osoby, które będą szły od Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w stronę Akademickiego Centrum Kultury Chatka Żaka będą mogły korzystać z kładki już w najbliższy poniedziałek. Natomiast zgodnie z terminarzem zawartym w specyfikacji zamówienia w pozostałych częściach kładki dalej będą prowadzone prace remontowe - mówi rzecznik prasowy UMCS Aneta Adamska... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

W dalszej części prac remontowych zostanie zainstalowana między innymi winda dla osób niepełnosprawnych.

TN / opr. PaW

Fot. archiwum Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.